Ader cam balkon sistemleri olarak 2015 yılında cam balkon üzerine Ankara’da kurulmuştur.
Sineklik Sistemleri

Sineklik sistemleri, evlerimizde bulunan açıp kapanma özelliği olan; pencere, kapı, cam balkon havalandırma boşlukları plastik doğrama, alüminyum doğrama, ahşap doğrama, demir doğrama ayırt etmeksizin uygulanabilen sistemlerdir.

Sineklik Çeşitleri

Sineklik sistemleri ve çeşitlerini sıralayacak olursak; plise sineklik, lise sineklikler son birkaç yıldır kullanıma sürülmüş olan sineklik modelidir.

• Pilelere sahip tüle sahip, kendini kolayca fark ettiren şık tasarımı ve kolay kullanımı ile öne çıkan bir sineklik modelidir. Uzun yıllar size kullanım rahatlığı sağlar ve haşerelere karşı sizi koruma altına almaya yarar.

• Stor si̇nekli̇k stor sineklik kullanım avantajları yüksek şık bir tasarım ürünü olmakla beraber uygulama alanına göre değişiklikler gösterebilmektedir.

• Stor sineklik sistemleri yayla kurma mekanizması ile çalışan bir hareket gücüne sahip olduğu Için kullanılmadığı zamanlarda veya sinekliği açmamızı gerektiren durumlarda küçük bir el hareketi ile kendi kendini toplayan bir Sineklik sistemidir.

• Sürme Sineklik sistemleri Pencere ve kapılarda çerçeve halinde üretilir. Tekerlek sayesinde kasa içinde sağa ve sola kaydırılarak hareket edecek şekilde çalışmaktadır. Gergin takılan tül sayesinde her türlü hava koşuluna dayanıklıdır. Kullanım ve kullanıcı hatası yapılmadığı takdimde maksimum 7-8 yıl bozulmadan çalışır.

• Menteşeli Sineklik Bu sineklik çeşidi de çerçeve şeklinde üretilir. Pvc dışından menteşe yardımı ile sabitlenir ve dışarı itilerek açılır. Tutamakları sayesinde çekerek kapatılır. Düzgün bir kullanım ile 7-8 yıl bozulmadan rahatlıkla kullanılır.